RN732ATTD2713C50
MFR.Part #
RN732ATTD2713C50
JLCPCB Part #
C3934960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS