RN73R2BTTD2871D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2871D10
JLCPCB Part #
C2553512
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS