WK73S2BTTD1R24F
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R24F
JLCPCB Part #
C7150010
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS