RK73H2HTTE1002F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1002F
JLCPCB Part #
C830426
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS