RN73H2ETTD1652A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1652A25
JLCPCB Part #
C4004229
Description
16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS