RN73H1JTTD4750C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4750C50
JLCPCB Part #
C4337819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS