RN73R2BTTD2841A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2841A05
JLCPCB Part #
C4187504
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS