RN73R2ETTD1102A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1102A10
JLCPCB Part #
C4308656
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS