SG73S2BRTTD51R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD51R0F
JLCPCB Part #
C5752657
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS