SG73S2BTTD5900F
MFR.Part #
SG73S2BTTD5900F
JLCPCB Part #
C4225705
Description
-55℃~+155℃ 333mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS