RN73R2BTTD2772C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2772C25
JLCPCB Part #
C4058342
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS