RN732BTTD7681B25
MFR.Part #
RN732BTTD7681B25
JLCPCB Part #
C4196629
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS