RN73R2BTTD2772A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2772A25
JLCPCB Part #
C2569393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS