RK73H2ERTTD3900F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3900F
JLCPCB Part #
C5726172
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS