RN73R2BTTD2771D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2771D10
JLCPCB Part #
C4029416
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS