RN73R2BTTD2771B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2771B50
JLCPCB Part #
C2548147
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS