RN73H2ETTD3740C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3740C25
JLCPCB Part #
C3928547
Description
250mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS