RK73B2ERTTD133J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD133J
JLCPCB Part #
C4349288
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS