RN73R2BTTD2672F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2672F10
JLCPCB Part #
C2551340
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS