RC1206JR-7W24RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-7W24RL
JLCPCB Part #
C6379082
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS