RN731JTTD49R3C50
MFR.Part #
RN731JTTD49R3C50
JLCPCB Part #
C4350644
Description
-55℃~+155℃ 49.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS