RN73R2BTTD2670D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2670D10
JLCPCB Part #
C4156829
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS