RN73H2BTTD2433C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2433C10
JLCPCB Part #
C2568784
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS