RN73R2BTTD2432C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2432C50
JLCPCB Part #
C4243719
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS