SG73G1JTTD2491D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2491D
JLCPCB Part #
C6481551
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS