RN73R2BTTD2321A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2321A25
JLCPCB Part #
C2568150
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS