RK73G2BRTTD8203F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8203F
JLCPCB Part #
C5725240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS