HV73V2ATTD154G
MFR.Part #
HV73V2ATTD154G
JLCPCB Part #
C3931364
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS