RN73R2BTTD2213D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2213D50
JLCPCB Part #
C4333119
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS