RN732ATTD9100A05
MFR.Part #
RN732ATTD9100A05
JLCPCB Part #
C4329769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS