SG73S1JRTTD393J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD393J
JLCPCB Part #
C6678566
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS