ERJ-U08F3001V
MFR.Part #
ERJ-U08F3001V
JLCPCB Part #
C1013571
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS