RN73R2BTTD2182C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2182C25
JLCPCB Part #
C2548136
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS