RN731JTTD1061A10
MFR.Part #
RN731JTTD1061A10
JLCPCB Part #
C4242719
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS