SG73P2E1RTTD1000D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1000D
JLCPCB Part #
C6482329
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS