RK73H2BRTTD7683D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD7683D
JLCPCB Part #
C7287063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS