RN73R2BTTD2030A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2030A25
JLCPCB Part #
C2568262
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS