RN73H2ETTD1982F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1982F10
JLCPCB Part #
C4105798
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS