RN73R2BTTD2030A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2030A05
JLCPCB Part #
C4263585
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS