RN73R2BTTD1780C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1780C10
JLCPCB Part #
C2565352
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS