RK73G2BRTTD6800F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6800F
JLCPCB Part #
C5851171
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS