RN73H1ETTP8350D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8350D50
JLCPCB Part #
C2514832
Description
62.5mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS