RT1206CRC07324RL
MFR.Part #
RT1206CRC07324RL
JLCPCB Part #
C1696759
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS