RK73H2HTTE2263F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE2263F
JLCPCB Part #
C2580187
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS