RN73R1ETTP1823F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1823F25
JLCPCB Part #
C4001753
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS