RN73R2BTTD1622F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1622F10
JLCPCB Part #
C4278054
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS