RN73R2BTTD2153F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2153F25
JLCPCB Part #
C2528030
Description
-55℃~+155℃ 200V 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS