RN732ATTD1740C25
MFR.Part #
RN732ATTD1740C25
JLCPCB Part #
C4329095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS