RN73R1JTTD1260C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1260C50
JLCPCB Part #
C2517882
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 126Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS