RN73R2BTTD1562D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1562D10
JLCPCB Part #
C4112705
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS